•  
  • EN
پنجشنبه، 19 تیر 1399

اخبار و رویدادها

از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی؛

کارگاه آموزشی مفاهیم ثبت اختراع ، حقوق مالکیت فکری و نحوه تکمیل فرم داوری برگزار شد

کارگاه آموزشی مفاهیم  ثبت اختراع ، حقوق مالکیت فکری و نحوه تکمیل فرم داوری برگزار شد
کارگاه آموزشی مفاهیم ثبت اختراع، حقوق مالکیت فکری و نحوه تکمیل فرم داوری صبح امروز در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.

کارگاه آموزشی مفاهیم ثبت اختراع، حقوق مالکیت فکری و نحوه تکمیل فرم داوری صبح امروز در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.
این کارگاه آموزشی از سوی دفتر تجاری‌سازی معاونت آموزش و توسعه فناوری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و با همکاری مرکز مالکیت معنوی با هدف آشنایی بیشتر همکاران هیات علمی و کارشناسان پژوهشی این مرکز با مفاهیم ثبت اختراع، مالکیت معنوی و نحوه تکمیل فرم داوری ادعاهای ارسالی از اداره ثبت اختراع برگزار شد.
بررسی ماهیت اختراع، تعریف اختراع و مشخصات آن، نحوه ارزیابی اختراعات و تکمیل فرم داوری و حقوق مالکیت فکری و ثبت اختراع  محورهای این دوره آموزشی یک روزه بود.
در ابتدای کارگاه آموزشی مفاهیم ثبت اختراع، حقوق مالکیت فکری و نحوه تکمیل فرم داوری، جواد اسفندانی رئیس اداره تجاری‌سازی و دبیر کمیته تخصصی ابداعات و اختراعات، گزارشی از اقدامات انجام شده در اداره تجاری‌سازی در طول یک سال گذشته، بازنگری در فرآیند داوری ابداعات و اختراعات ، دریافت هزینه از اشخاص حقیقی و حقوقی بابت بررسی ادعاهای ارسالی و سایر اقدامات صورت گرفته ارائه نمود.
همچنین در بخش دیگری از کارگاه امروز، احمدوند، باده نوش و دهقان از کارشناسان خبره مرکز مالکیت معنوی، مطالب خود را در خصوص محورهای تعریف شده در قالب کارگاه آموزشی و پنل تخصصی ارائه کردند.

پروانه حسینی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
اندازه فونت