Menu

کمیته های تخصصی

نام و نام خانوادگی سمت
مهندس محسن بهرام ‌غفاری رییس
مهندس عزیزا له تندس عضو
مهندس سید احمد لطفی زاده عضو
دکتر حمید بدیعی عضو
مهندس نادر نجیمی عضو
دکتر سیدجواد قانع‌فر عضو
دکتر مرضیه قبادی عضو
مهندس تورج نائیچ‌پور عضو
مهندس سید رضا هاشمی مدعو
دکتر پیروز حناچی مدعو
دکتر حامد مظاهریان مدعو

مبحث سوم (حفاظت ساختمانها در مقابل حریق)

نام و نام خانوادگی سمت
دکتر سعید بختیاری رییس
دکتر محمدرضا حافظی عضو
مهندس مسعود قاسم زاده محله عضو
محمد بیات عضو
مهندس ناصر بیگلری عضو

مبحث چهارم (الزامات عمومی ساختمان)

نام و نام خانوادگی سمت
ناصر بنیادی رییس
دکتر فرهاد آزرمی عضو
مسعود قاسم زاده محله عضو
مهندس محمدرضا اسماعیلی عضو
مهندس سیدابراهیم بنی‌مهد گلسفید عضو

مبحث پنجم (مصالح و فرآورده‌های ساختمانی)

نام و نام خانوادگی سمت
دکتر علی ‌اکبر رمضانیانپور رییس
دکتر هرمز فامیلی عضو
مهندس حسن تابش عضو
دکترسهراب ویسه عضو
دکتر علی اکبر یوسفی عضو

مبحث ششم (بارهای وارد برساختمان)

نام و نام خانوادگی سمت
دکتر محسن تهرانی‌زاده رییس
دکتر علی اکبر آقاکوچک عضو
دکترغلامرضا قدرتی امیری عضو
مهندس حمید باستانی پاریزی عضو

مبحث هفتم (پی و پی‌سازی)

نام و نام خانوادگی سمت
دکتر بهروز گتمیری رییس
دکتر محسن حائری عضو
دکتر ارسلان قهرمانی عضو
دکتر محمدحسن بازیار عضو
دکتر سیدرسول میرقادری عضو
مهندس علی‌اصغر طاهری بهبهانی عضو
دکتر عباس قلندرزاده عضو
دکتر محسن کمالیان عضو

مبحث هشتم (طرح و اجرای ساختمانهای با مصالح بنایی)

نام و نام خانوادگی سمت
دکتر محمودرضا ماهری رییس
دکتر عباسعلی تسنیمی عضو
دکتر حمزه شکیب عضو
دکتر مسعود سلطانی محمدی عضو
دکتر محمد علی نجفقلی پور عضو

مبحث نهم (طرح و اجرای ساختمانهای بتن‌آرمه)

نام و نام خانوادگی سمت
مهندس علی‌اصغر طاهری‌ بهبهانی رییس
دکتر علی‌اکبر رمضانیانپور عضو
دکتر مرتضی زاهدی عضو
دکتر عبدالرضا سروقدمقدم عضو
دکتر محمد شکرچی زاده عضو
دکتر داوود مستوفی‌نژاد عضو
دکتر هرمز فامیلی عضو
مهندس رحیم واعظی عضو

مبحث دهم (طرح و اجرای ساختمانهای فولادی)

نام و نام خانوادگی سمت
دکتر سید رسول میرقادری رییس
دکتر مجتبی ازهری عضو
مهندس پیمان زندی عضو
دکتر اباذر اصغری عضو
دکتر شروین ملکی عضو
مهندس شاپور طاحونی عضو
دکتر علی‌اکبر آقاکوچک عضو

مبحث یازدهم (طرح و اجرای صنعتی ساختمانها)

نام و نام خانوادگی سمت
مهندس محمدرضا انصاری رییس
دکتر علی مزروعی عضو
دکتر عبداله حسینی عضو
دکترحسین پرستش عضو
دکتر عبدالرضا سروقد مقدم عضو
مهندس محسن بهرام غفاری عضو
دکتر علیرضا هاشمیان عضو

مبحث دوازدهم (ایمنی و حفاظت کار در حین اجرا)

نام و نام خانوادگی سمت
مهندس عزت‌ا... تقی‌زاده قهی رییس
مهندس رضا اشراقی عضو
سیدمحمد تقی‌زاده عضو
دکتر منوچهر شیبانی اصل عضو

مبحث سیزدهم (طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمانها)

نام و نام خانوادگی سمت
مهندس یونس قلی‌زاده طیار رییس
مهندس رحیم سلیمان‌آذر عضو
مهندس یعقوب آصفی عضو

مبحث چهاردهم (تاسیسات مکانیکی)

نام و نام خانوادگی سمت
مهندس سید محمدتقی راتقی رییس
دکتر شهرام دلفانی عضو
مهندس بهروز علمداری میلانی عضو
مهندس محمود رضایی عضو
مهندس محمد کاشانی حصار عضو
دکتر مازیار سلمان زاده عضو

مبحث پانزدهم (آسانسورها و پلکان برقی)

نام و نام خانوادگی سمت
مهندس محسن شیخ‌الاسلامی رییس
مهندس یونس قلی‌زاده‌طیار عضو
مهندس موسی نظربیگی عضو
مهندس فرزاد گیوه‌چی عضو
مهندس حیدر زارع‌پور عضو

مبحث شانزدهم (تاسیسات بهداشتی)

نام و نام خانوادگی سمت
مهندس بهروز علمداری‌میلانی رییس
مهندس سید محمدتقی راتقی عضو
مهندس محمود رضایی عضو
مهندس صادق یونسلو عضو
مهندس محمد کاشانی حصار عضو

مبحث هفدهم (لوله‌کشی گاز طبیعی)

نام و نام خانوادگی سمت
مهندس مسعود غازی سلحشور رییس
مهندس بیژن اوچانی عضو
دکتر بهزاد بابازاده عضو
مهندس ساکو پطروسیان عضو
مهندس هادی گلابچی عضو
مهندس محمدرضا جعفرزاده عضو

مبحث هجدهم (عایق‌بندی و تنظیم صدا)

نام و نام خانوادگی سمت
دکتر حمید باقری رییس
آزاده رئیسیان عضو
مهندس محمدجعفر هدایتی عضو
دکتر پروین نصیری عضو
مهندس معصومه پیراسته عضو

مبحث نوزدهم (صرفه‌جویی در مصرف انرژی)

نام و نام خانوادگی سمت
دکتر بهروز محمدکاری رییس
دکتر محمدتقی احمدی عضو
دکتر ریما فیاض عضو
دکتر محمدرضا حافظی عضو
دکتر مهدی معرفت عضو
دکتر علی وکیلی اردبیلی عضو
دکتر رامین روشن دل عضو
مازیار سلمان‌زاده عضو
دکتر شاهین حیدری مدعو

مبحث بیستم (علائم و تابلوها)

نام و نام خانوادگی سمت
دکتر ناصر بنیادی رییس
مهندس اسفندیار صدیقی عضو
محمدرضا بقاپور عضو
محمد بیات عضو
مهندس سید محمد صباغ رضوی عضو

مبحث بیست و یکم (پدافند غیرعامل)

نام و نام خانوادگی سمت
مهندس شاپور طاحونی رییس
دکتر محمدتقی احمدی عضو
دکتر اصغریان جدی عضو
مهندس عباس صمدانی‌فرد عضو
دکتر علی مرتضوی عضو
مهندس علی اصغر شهاب عضو
مجید اشتری‌فر عضو

مبحث بیست و دوم (مراقبت و نگهداری از ساختمان)

نام و نام خانوادگی سمت
مهندس نادر نجیمی رییس
مهندس سیدمحمدتقی راتقی عضو
مهندس یعقوب آصفی عضو
دکتر سعید بختیاری عضو
دکتر ناصر بنیادی عضو
مهندس مسعود غازی سلحشور عضو
مهندس محسن شیخ‌الاسلامی عضو
مهندس مسعود قاسم زاده محله عضو
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج