دوشنبه 04 اردیبهشت 1396  |

اطلاعیه و اخبار

چکیده: به گزارش روابط ‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي مهندس داود كشاورزيان معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس اين سازمان در مراسم بازدید از آموزشکده شهید تفویضی با اشاره به مصوبه شوراي عالي اداري جهت انتقال سه مجموعه و آموزشكده( شهید تفویضی، فنی لوشان و یزد) وزارت راه و شهرسازي به سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي اظهار داشت: پيشنها... ادامه »
ارسال توسط سیداکبر موسوی در تاریخ 26 فروردین 1396 10:37
چکیده: بسمه تعالی بار دیگر خدمت‌گزاری از جنس صداقت، خدمت و مهربانی از جان شیرین خود گذشت تا شیرینی زندگی و ایمنی هموطنان و مسافران جاری و برقرار باشد.                              &... ادامه »
ارسال توسط سیداکبر موسوی در تاریخ 16 بهمن 1395 16:37
چکیده: ویژه برنامه های گرامیداشت سالگرد ورود امام خمینی(ره) به میهن و آغاز دهه فجر با پخش سرودهای انقلابی و تزئین ساختمان اداری در آموزشکده فنی لوشان آغاز شد.
ارسال توسط سیداکبر موسوی در تاریخ 12 بهمن 1395 12:40
چکیده: این مراسم در تاریخ 5 بهمن ماه سال جاری در محل شهرداری لوشان با حضور مسئولین شهر برگزار گردید. و با اهدای دسته گل از خدمات آتش نشانان قدردانی و از مقام شامخ شهدای آتش نشانان تجلیل بعمل آمد.
ارسال توسط سیداکبر موسوی در تاریخ 12 بهمن 1395 12:38
چکیده:  سمینار توسعه، طرح و اجرای رویه‌های بتنی با حضور  وزیر راه و شهرسازی و جمعی از معاونین و مدیران راه وشهرسازی در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزارگردید. در آیین افتتاح این سمینار ،دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه صنعت سیمان از منظر اقتصادی، فناوری و زیست‌محیطی دارای جایگاه بسیار مهمی در کشور است، گفت: صن... ادامه »
ارسال توسط سیداکبر موسوی در تاریخ 28 دی 1395 12:03
چکیده: نخستین نمایشگاه بین‌المللی راهداری، راهسازی، حمل و نقل و صنایع وابسته با حضور ۱۱۵ شرکت کننده در مصلای تهران کار خود را آغاز کرد. ۹۰ درصد شرکت کنندگان نمایشگاه را بخش خصوصی عمدتا در زمینه راهداری و راهسازی تشکیل می‌دهند. همچنین پیمانکاران استانی نیز دراین نمایشگاه شرکت کرده‌اند. این نمایشگاه که از ۲۸ آذر تا ۳۰ آذر ادامه خواهد د... ادامه »
ارسال توسط سیداکبر موسوی در تاریخ 29 آذر 1395 13:52
چکیده: این دوره در تاریخ 08/08/95 در این مرکز آغاز و در تاریخ 12/08/95 به پایان رسید. در این دوره هنرجویان در روز نخست آموزش جهت بالا بردن سطح علمی خود نسبت به دستگاه بیل مکانیکی به صورت تئوری و در روزهای بعدی در سایت عملیات خاکی ضمن آشنایی با دستگاه بیل مکانیکی با عملیاتی همچون گود برداری،کانال کشی، ترانشه، بارگیری در کامیون، دپو و غیره زیر نظر مربیان ... ادامه »
ارسال توسط سیداکبر موسوی در تاریخ 17 آبان 1395 09:51Article Rating
چکیده: روز شنبه مورخ 15/08/95 کارگاه آموزشی جهت آشنایی با این سامانه در سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان برگزار گردید که نماینده اعزامی این مرکز آقای صمد بهرنگی در این کارگاه شرکت نمودند. سامانه مدیریت ارتباط شهروندی ( شهراه) یک سامانه ملی با هدف عملی کردن رعایت حقوق شهروندان در بستر الکترونیکی است. شهروندان در سرتاسر کشور می توانند با ثبت گ... ادامه »
ارسال توسط سیداکبر موسوی در تاریخ 16 آبان 1395 11:09
چکیده: در روز پنج شنبه مورخ 13 آبان سال جاری مدیریت، کارکنان و تنی چند از دانشجویان در مراسم راهپیمایی روز دانش آموز شهر لوشان شرکت نمودند. در این مراسم فرماندار شهرستان رودبار به ایراد سخنرانی پرداختند.
ارسال توسط سیداکبر موسوی در تاریخ 16 آبان 1395 11:04
چکیده: مراسم گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل در تاریخ 8 آبان ماه سال جاری با حضور معاون فرماندارشهرستان ، بخشدار مرکزی، رؤسای ادارات، شهرداران و بخشداران شهرستان در سالن اجتماعات آموزش و پروش شهرستان رودبار برگزار گردید. در این مراسم آقای دکتر پوریاری رئیس آموزشکده فنی لوشان بعنوان سخنران مدعو به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان ضمن تبیین مفاهیم اساسی پدافند... ادامه »
ارسال توسط سیداکبر موسوی در تاریخ 10 آبان 1395 15:47Article Rating
صفحه 1 از 6اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  بعدی   آخرین   
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج