جمعه 31 شهریور 1396  |

اطلاعیه و اخبار

جلسه شواری حمل و نقل استان گیلان

  • 28 شهریور 1395
  • 13:49
  • 0 دیدگاه
  • 219 بازدید
  • Article Rating
جلسه شواری حمل و نقل استان گیلان

سومین جلسه شورای حمل و نقل استان گیلان در سال 1395، روز شنبه مورخ 27/06/95با مجمع نمایندگان استان گیلان در محل ساختمان دیوان محاسبات برگزار گردید.

در این جلسه آقای دکتر پوریاری رئیس آموزشکده فنی لوشان به تبیین جایگاه آموزشکده در آموزش عملیات راهسازی و راهداری در طی سالیان متمادی اشاره و سپس بر استفاده از این ظرفیت ملی در جهت تقویت آموزشهای مهارتی در حوزه راهسازی و راهداری تأکید نمودند. ایشان با اشاره به صرف هزینه بالایی از سرمایه کشور در حوزه راهسازی و راهداری از جمله تعمیر و نگهداری راه و همچنین تأمین ماشین آلات وزرات راه و شهرسازی، تقویت جایگاه آموزش را که منجر به کاهش هزینه های نگهداری و افزایش بهره وری و همچنین افزایش طول عمر ماشین آلات می گردد را به عنوان یک راهکار اصولی و مسلم برشمردند.

در این جلسه آقای مهندس خاوری مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان و رئیس شورا درخصوص زمان انتزاع راهداری از راه وشهرسازی، متوسط آسفالت راه روستایی و طول راههای آسفالت شده گزارشی ارائه نمودند. همچنین در این جلسه سایر اعضای شورا شامل مدیر کل هواشناسی، مدیر کل فرودگاه، مدیر مجموعه مکانیک خاک، مدیر کل بنادر و دریانوردی، مدیر کل حمل ونقل و پایانه و مدیر حوزه راهسازی گزارشی از حوزه فعالیت خود ارائه نمودند. نمایندگان حاظر در این جلسه شامل نمایندگان شهرستان تالش، آستارا، انزلی، رشت، فومن، لاهیجان و لنگرود بودند و ریاست مجمع بر عهده آقای مهندس لاهوتی نماینده محترم شهرستان لنگرود بود.
سیداکبر موسوی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج