• EN
ﺳﻪشنبه 25 مهر 1396

فرم شرح خدمات پژوهشی

فرم شرح خدمات پژوهشی

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وابسته به وزارت راه و شهرسازی درنظر دارد، پس از نیازسنجی تحقیقاتی از جامعه علمی و فنی مرتبط، ایده‌های تحقیقاتی مصوب را به پروژه تبدیل کند. در این راستا از تمامی پژوهشگران، دانشگاه‌ها، مراکز علمی و تحقیقاتی، انجمن‌های علمی و صنفی، تولیدکنندگان، پیمانکاران، مشاوران و انبوه‌سازان درخواست می‌شود، عنوان یا شرح‌خدمات ایده‌های تحقیقاتی خود را در قالب فرم تعریف شرح‌ خدمات پروژه‌های تحقیقاتی به این مرکز ارسال دارند. نتیجه پیشنهادهای دریافت‌شده، پس از بررسی به اطلاع متقاضی خواهد رسید. بدیهی است مرکز در پذیرش یا عدم پذیرش هریک از پیشنهادها مختار است.

نشانی: تهران، بزرگراه شیخ‌فضل‌الله نوری، فاز 2 شهرک فرهنگیان، خیابان نارگل، خیابان شهید علی مروی،خیابان حکمت، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
مدیریت امور پژوهشی 

نشانی الکترونیکی: research@bhrc.ac.ir

قرارداد با مشاوران حقوقی

قرارداد با مشاوران حقیقی

با بیش از 40 سال تجربه علمی و کار پژوهشی و آموزشی، در حال حاضر به عنوان یکی از مراکز علمی و پژوهشی شناخته شده در سطح ملی و جهانی میباشد و از اعتبار خاصی برخوردار است. این مرکز از آغاز تاسیس تاکنون، موفق شده است با انتشار فرآیند و نتایج تحقیقات، همچنین تدوین و ارائه برنامه‌های آموزشی خود نقش فراگیر و تاثیر‌گذاری در برنامه‌های توسعه کشور در بخش راه ، مسکن و شهرسازی ایفا نماید.

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
اندازه فونت